Ü r i t u s e d

V i n t a a ž

Septembri esimesel ja viimasel pühapäeval toimub meie kõige populaarsem üritus, kus igaüks saab proovida ise viinamarju korjata.

Õpetame kõiki individuaalselt ning kui ilm soosib, võib meie istanduses veedetud päev tunduda kui Toscanas, Burgundias või Bordeaux’s, aga palju lähemal – 3-tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Vajalikud tarvikud, suupisted, kohvid, veinid ja siidrid on meie poolt. Teie poolt hea tuju.  

T e h a s e p ä e v a d

Korraldame aadressil Meisli 26 Tartu mitmel korral aastas tehasemüüki.

Tutvustame uusi jooke, pakume võimalust enda toodangut degusteerida ning selgitame, kuidas meie tooted valmivad – alates tooraine varumisest kuni etikettide kleepimiseni. Siidri ja viinamarjaveinide valmistamise tehnoloogiad on teineteisest väga erinevad. Tutvustame tehaspäevadel mõlemat lähemalt ning hea õnne korral saab maitsta meie punast viinamarjaveini – otse tammevaadist!

L õ i k u s p i d u

Novembri viimasel pühapäeval, mil lehed on juba langenud ja viinapuudel algab puhkeaeg, toimub meie juures lõikuspidu, kus lõikame ühiselt viinapuid ning pakume väikest koolitust Veinimäel kasvavate sortide kohta.

Päeva jooksul saab igaüks varuda endale tasuta piisaval hulgal pistoksi, et pärast ise viinapuude paljundamist proovida, ning osaleda väiksel degusteerimisüritusel. Kohapeal on võimalik veine ja siidreid kaasa osta.

L a a d a d

Üks meie olulisemaid põhimõtteid on kohtuda võimalikult paljude klientidega näost näkku, et saaksime tutvustada enda jookide tootmise tehnoloogiat ja saada toodete kohta tagasisidet.

Üritame osaleda võimalikult paljudel laatadel ja festivalidel ning korraldame mitmeid degusteerimisüritusi poekettidele.

V e i n i m ä e J a z z

Korraldame koostöös baaride ja ööklubidega õhtuseid muusikalisi üritusi, kus mängime vinüülidelt Jazzi ja tutvustame oma jooke koos degusteerimisega. Ürituse lõppu lisab põnevust väike viktoriin koos auhindadega.