Elamused

Aeg end hellitada!

Naudi imeilusat Võrumaa maastikku ja tutvu kümnete erinevate viinapuuliikidega, mis on pärit kõikjalt üle maailma. Meie viinamarjade “botaanikaaias” valitseb imeline vaikus, kaugel linnakärast ning suurte teede mürast. Pakume karget põhjamaist maitseelamust ning huvitavat ringkäiku, mille viib läbi Maaülikooli lõpetanud kõrgharidusega agronoom.

Ringkäik viinamarjaistandikus

Hinnad: 1-4 inimest - 50€ kokku, 5-9 inimest - 10€/inimene, 10-50 inimest - 8€/inimene. Lisandub käibemaks.

Ringkäigul

– tutvutakse viinamarjasortidega (talus on neid 75!), ning kogenud agronoom tutvustab erinevaid viinamarjatehnoloogiaid,

– räägitakse veinide ja siidrite valmistamisest,

– maitstakse kohapeal valmistatud viinamarjaveine ja siidreid.

Veine ja siidreid saab kohapeal kaasa osta.

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise.

Ratastooliga ligipääsetav.

Lastele, bussijuhtidele ja giididele tasuta.

Lõunapärane maitseelamus!

Oled üllatunud, kui hästi sobivad kokku traditsiooniline Gruusia köök ja Lõuna-Eesti jook?  Ära imesta, sest meil on just Sulle pakkuda kolmekäiguline gurmeelõuna või -õhtusöök koos viiekäigulise käsitööjoogi setiga, mida saad nautida meie viinapuude vahel. 

Tervitusjook / aperitiiv: Veinimäe ürtide ja ravimtaimedega mahlajook.

Esimene käik: Veise-ja lambalihaga ning juustu ja estragoniga hinkaalid, mille kõrvale pakume oma auhinnatud siidreid Humal või Paradiis.

Teine käik: Traditsiooniline vürtsikas hartšoo veiselihaga koos mahedate viinamarjaveinidega Sulbi Punane või Sulbi Roosa.

Kolmas käik: Vanilje sõrnikud ja sõrnikud marmelaadi tükkidega ning lisaks kuldmedaliga pärjatud mõnus magushapu Veinimäe Jääsiider. 

Tuisutops: aromaatne Veinimäe grappa, chacha või piska, kuidas keegi nimetab. Heal lapsel mitu nime!

Alates 38€/inimene. 5-12 inimest. Minimaalne grupi suurus 5 inimest.

PS. Saame organiseerida ka täielikult või osaliselt alkovaba ürituse koos sobivate käsitööna valmistatud tervislike mahlajookide ja limonaadidega. Küsi lisainfot!

Majutus

Korralda endale unustamatu romantiline grillõhtu Veinimäe käsitööveinidega hubases kaasaegses nutikalt sisustatud kõikide mugavustega veinimajas.

Naudi rahulikku Võrumaa maastiku vaadet suurest panoraamaknast või avaralt terassilt. Meie viinamarjade “botaanikaaias” valitseb imeline vaikus kaugel linnakärast ning suurte teede mürast.

Sind ootab tervitusjook Veinimäelt ning nutikas veinikülmik Veinimäe jookidega.