Käsitöösiidrid

K ä s i t ö ö s i i d r i d

Veinimäe toodab lisaks viinamarjaveinile ka kvaliteetseid käsitöösiidreid, mis on valmistatud puhtast otsepressitud õunamahlast. Õunu korjame peamiselt Tartumaa aedadest.

Kvaliteetseks veinitootmiseks on vaja väga täpset ning kaasaegset tehnoloogiat ja önoloogiaalaseid teadmisi. Kvaliteetse siidri valmistamiseks pole aga suurt sekkumist vaja. Valmistame naturaalset klassikalist siidrit, mis on samas kaasaegne ja kontsentraadivaba, järgmiselt: pressime mahla välja ning paneme nõusse õhulukku – kõik! Sealt edasi jälgime kõrvalseisjatena protsessi, mille käigus muutub mahl tänu metsikpärmidele madalatel temperatuuridel aegamööda siidriks. Lõpus ei jää üle muud, kui villida klaar siider pudelitesse või vaatidesse.

IPC Indian Pale Cider | 12 x 33CL Alc. 5,6% VOL

24,00 

IPC Indian Pale Cider | 12 x 33CL Alc. 5,6% VOL.

 

Veinimäe talu Indian Pale Cider on uue välimusega järeltulija auhinnatud humaldatud siidrile „Hubert“.

IPC on Citra humalatega kahekordselt kuivhumaldatud: esimene kord aktiivse käärimise alguses ja teine kord vahetult enne villimist. Lõpptulemuseks on eriti värskendav ja mõnusalt kuiv kuldne siider. Tarbida jahutatult. Ei sisalda sulfiteid.

Kategooria:

Tartu siider | 12 x 33CL Alc. 5,8% VOL

24,00 

Tartu siider | 12 x 33CL Alc. 5,8% VOL.

Tartu siidris on Tartumaal kasvanud kultuurõunad käärinud metsiku pärmiga. Tulemuseks on kuldne jook, mis on hingesuguluses kultuurse, kuid aeg-ajalt pisut metsiku tudengieluga. Tarbida jahutatult. Ei sisalda sulfiteid.

Kategooria:

Veinimäe Mullimahl | 12 x 33СL Alc. 0% VOL

24,00 

Veinimäe Mullimahl | 12 x 33СL Alc. 0% VOL.

Veinimäe Mullimahl ürtide ja ravimtaimedega

Tartumaa õunamahlast ning Võrumaa mahedast viinamarjamahlast valmistatud roosa tervislik peojook kogu perele!

Värskendamiseks õrnalt mullitatud ning maitsestatud kaneeli, aniisi, nelgi, apteegitilli, lõhnapipra ja muskaatpähkliga 

Joogile lisab mündise maitse ning rahustava efekti Eeriksaarel mahedalt kasvatatud ravimtaime moldaavia tondipea ehk türgi melissi tõmmis.

Veinimäe Mullimahlale ei ole lisatud suhkrut, säilitusaineid, kunstlikke värvaineid ega maitseparandajaid. Toode on vitamiinide säilitamiseks pikalt madalatel temperatuuridel pastöriseeritud.

Kategooria:

Veinimäe õunamahl | 3L

10,00 

Veinimäe õunamahl | 3L

Veinimäe õunamahl ürtidega on tehtud 100%-lisest Tartumaa õunamahlast (Talvenauding 70%, Antonovka 30%) ning ürtide segust (kaneel, aniis, apteegitill, lõhnav pipar, muskaatpähkel).

Kategooria:

Jääsiider | 35CL Alc. 12% VOL

15,00 

Jääsiider | 35CL Alc. 12% VOL

Veinimäe Jääsiider on kääritatud Tartumaa õunamahlast, mis on pressitud külmutatud õuntest keset talve. Laagerdatud üheksa kuud Prantsuse tammevaatides.

Kategooria: